سلام سلام سلام امیدوارم عالی باشید 🌺 🌷 🌻 🌼 💐

امروز سه شنبه 19 مرداد 1400 رفتم درس هوش مصنوعی که استاد گرامی هر کاری کردم نمره قبولی رو نداد رو دوباره امتحان دادم . من و 4 نفر دیگه هم بودن ، سوالا نصفش تشریحی بود نصفش الگوریتم و این چیزا . سوالا رو داد گفت جواباتون عین هم باشه بازم میندازمتون با بدبختی نوشتیم برگه جوابا رو بردیم پیشش یکم نصیحت کرد آخرش نمره قبولی رو داد و 14 شدم و تمام . روزی که رفتم ثبت نام کردم برای کارشناسی هدف این بود که از خونه دربیام و یکم سرم گرم بشه و مدرکمم بگیرم که به لطف کرونا یه نصفه یه ترم رو رفتم و قرنطینه و کلاسای مجازی شروع شد . باورم نمیشه 2 سال گذشت و الان مدرکو گرفتم . روز اولی که رفتم واس ثبت نام هنوز یادمه ، غصه م گرفته بود که 4 ترم رو چجوری بگذرونم و این حرفا . به یه چشم به هم زدن تموم شد . عمرمونه که داره میره و خبر نداریم . 

از کرونا هم نگم که چقدر اعصاب و آرامشمون رو ریخته به هم . یاد قدیمتر ها افتادم که با اینکه از نظر مالی همین بودیم ولی دلخوشی های کوچیک داشتیم ، گردش ها دور همی ها و و و چه ساده قدر همون دلخوشی های کوچیک رو ندونستیم و الان حسرت همون روزا رو میخوریم . ترسناک تر اینکه میرسه روزی که خسرت این روزا رو میخوریم متاسفانه . 

+ امروز مامان و بابا رفتن واکسن زدن و نمیدونم خوشحال کننده س یا ناراحت کننده . حرف و حدیث راجب واکسن زیاده واقعا تو دوره ی خیلی بدی گیر کردیم .

۳ ۰